Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą… one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegół‚y znajdziesz w Polityce Prywatności.
01.03.2007
Witamy na nowej stronie lakierni proszkowej 'Gabor'

O firmie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, istniejemy na rynku od 1993 roku, zajmujemy się usługowym nakładaniem powłok dekoracjnych i ochronnych na elementy aluminiowe, stalowe i inne metale.

Do procesu przygtowania detali przed lakierowaniem stosujemy preparaty firmy Chemetall GmbH. Dla zapewnienia najwyższej jakości przygotowania powierzchni, kąpiele te są pod stałym nadzorem wg instrukcji f-my Chemetall. Detale odtłuszczamy w myjni ultradzwiękowej, a następnie po płukaniu są poddawane są fosforanowaniu żelazowemu. 

W naszej ofercie jest również śrutowanie drobnoziarniste wraz z zabezpieczającą powierzchnię chemią.

Do nakładania powłok proszkowych stosujemy aplikatory wiodących firm : Gema i Nordson. Lakierujemy w pełnej palecie kolorystycznej RAL oraz lakierami z poza palety, oferowanymi przez różnych producentów farb proszkowych. Stosujemy lakiery znanych firm światowych oraz producentów krajowych. Posiadamy kabiny do wymalowań ręcznych jak i linię z transportem automatycznym.

Mamy duże doświadczenie w lakierowaniu detali o róznych wymogach technologicznych pod względem zabezpieczeń, parametrów termicznych i innych. Współpracując z dużymi firmami zagranicznymi, które posiadają certyfikaty ISO, nabyliśmy doświadczenie w tworzeniu wewnętrznych procedur zapewnienia jakości. W związku z tym na życzenie klienta, przy stałej współpracy możemy wypracować takowe procedury.

© 2007 GABOR Lakiernia proszkowa